Od dziś możecie głosować na SmartDriver.pl w konkursie BLOG ROKU 2012 organizowanym przez portal onet.pl. Nasz blog zakwalifikował się do drugiego etapu konkursu, w którym to Wasze głosy zadecydują o nominacji do ścisłego finału!

„Blog Roku 2012” to już ósma edycja prestiżowego konkursu, w którym udział bierze ponad 4000 blogów z całej Polski, podzielonych na 10 kategorii tematycznych.

Po niedawnym wyróżnieniu w konkursie Blog Firmowy Roku 2012, SmartDriver.pl ma szanse na kolejny duży sukces, tym razem jednak głos jest tylko w Waszych rękach! Siłą każdego bloga jest tak naprawdę siła jego czytelników. Pokażmy innym, na co stać Smart Driverów! Mamy duże szanse na awans do finału i walkę o tytuł najlepszego Bloga Roku 2012!

Aby oddać głos na SmartDriver.pl:

Wyślij SMS o treści B00187 na numer 7122

(UWAGA! w numerze jest znak 0, to cyfra zero, pamiętaj także, aby nie wstawiać w SMS spacji).
Koszt wysłania SMS to 1,23 zł z VAT – pieniądze te na pewno nie pójdą jednak na darmo! Dochód zebrany z SMS zostanie przekazany na rehabilitacyjne obozy dla dzieci z ubogich rodzin i dzieci niepełnosprawnych.

Głosowanie będzie trwało tylko przez tydzień, dlatego już teraz gorąco zachęcamy do wzięcia w nim udziału. Jako nasi Czytelnicy jesteście częścią SmartDriver.pl, nominacja do finału będzie naszym wspólnym sukcesem!

Dziękujemy za wszystkie oddane na nas głosy!