Mercedes-Benz Polska organizuje konkurs skierowany do fanów i właścicieli samochodów ich marki. Jeśli macie starego Mercedesa, z którym wiąże się ciekawa historia, warto spróbować swoich sił!

Moda na renowację starych samochodów przyszła do Polski wraz z amerykańskim programem „Pimp My Ride”. Wcześniej do tego typu żmudnej i czasochłonnej pracy zabierali się prawdziwi pasjonaci. Mercedes postanowił wesprzeć swoich wiernych klientów i zafundować im, a właściwie ich samochodom zastrzyk energii w postaci gruntownego serwisu oraz dodatkowych pakietów wyposażenia.

Oczywiście najpierw trzeba się trochę postarać. Warunkiem jest posiadanie Mercedesa Klasy A, B, C, E lub M starszego niż 4 lata. Kolejny krok to wypełnienie odpowiedniego formularza na stronie internetowej i opisanie ciekawej historii związanej z naszym modelem. Następnie Mercedes-Benz Polska wybierze trzech zwycięzców konkursu, których samochody dostaną nowe życie. Oprócz tego każdy z uczestników konkursu otrzyma kartę klienta Mercedes-Benz, uprawniającą do wielu atrakcyjnych zniżek i przywilejów w serwisach marki na terenie całego kraju.

Ambasadorem konkursu jest Mateusz Damięcki. To właśnie jego Mercedes został jako pierwszy odnowiony w ramach promocji konkursu. Formularz oraz regulamin znajdziecie na oficjalnej stronie Mercedes-Benz Polska. Konkurs potrwa do 30 września 2013 roku.

,