Posiadasz samochód z dużym przebiegiem kilometrów? A może znasz kogoś, kto ma auto, na którego liczniku już dawno widnieje liczba 6-cyfrowa? Ten konkurs jest w takim razie dla Ciebie!

Zadaniem jest bowiem wykonanie oraz przesłanie do nas fotografii, na której widnieć będzie samochodowy licznik z przebiegiem kilometrów. Zwycięzcą zostanie autor zdjęcia, na którym wspomniany przebieg będzie największy. Nie trzeba być wcale właścicielem pojazdu – wystarczy zdjęcie licznika.

To jednak nie wszystko. Abyśmy mieli pewność, że zdjęcie zostało wykonane na potrzeby naszego konkursu, na fotografii musi widnieć również Wasz palec wskazujący, który będzie wskazywał na licznik przebiegu kilometrów. Zadanie jest zatem proste, jako że palec wskazujący nie jest trudnym do zdobycia obiektem.

NAGRODA

Nagrodą w konkursie jest karta paliwowa BP o wartości 300 zł! Za tę kwotę podkręcicie przebieg swojego samochodu o kolejne kilkaset kilometrów w górę ale nie zostawicie na stacji ani złotówki.

TERMIN

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj i trwa do 12 czerwca 2013 roku . Zdjęcia przesyłajcie na adres konkurs@smartdriver.pl. Zwycięzcą zostanie autor fotografii z największym przebiegiem licznika kilometrów w samochodzie.

Regulamin konkursu.