Wciel się w Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej i spróbuj zachęcić kierowców do kupna samochodów elektrycznych.

Popularność samochodów elektrycznych rośnie z każdym rokiem na całym świecie. Producenci wdrażają do produkcji samochody zarówno hybrydowe jak i w pełni elektryczne pojazdy, które nie potrzebują nawet kropli benzyny nie zanieczyszczając tym samym środowiska. Także w Polsce powstaje coraz więcej stacji ładowania pojazdów elektrycznych, a niektóre miasta wprowadzają specjalne przywileje dla tego typu pojazdów.

Niektóre władze miasta starają się zachęcić kierowców do kupna samochodów elektrycznych darmowym parkowaniem w centrum. W Krakowie kierowcy aut hybrydowych i elektrycznych mogą korzystać z buspasów. A w jaki sposób Ty byś zachęcił kierowców do kupna samochodów elektrycznych? Wyobraź sobie, że wcielasz się w Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej i przedstaw swoje pomysły.

NAGRODA

Najciekawszy pomysł, który wyda nam się zarazem najbardziej skutecznym, zostanie nagrodzony bonem paliwowym o wartości 300 zł!

TERMIN

Swoje pomysły przedstawiajcie w komentarzach. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 10.10.13. Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z jego regulaminem.

Regulamin konkursu