Nie można w dzisiejszych czasach nie posiadać w ofercie kompaktowego crossovera. Jest to bardziej ryzykowne niż brak kompaktu czy samochodu klasy średniej. Dlatego też niebawem pojawi się kolejny.

SsangYong słynie z raczej przestarzałych modeli, bazujących na rozwiązaniach technicznych Mercedesa, ale najnowszy model Korando robi zupełnie inne wrażenie. Jest nie tylko nowoczesny, ale i konkurencyjny samochód typu SUV, również w Europie. Jednak potężny koncern SsangYong nie poprzestaje na tym i w 2015 roku do oferty wprowadzi nieco mniejsze auto, o jeszcze bardziej wyrazistej stylistyce. Model Tivoli ma konkurować z francuskimi autami, takimi jak Renault Captur czy Peugeot 2008, a także z japońskim Nissanem Juke czy rodzimą Kią Soul.


Zniżka -15%

Oblicz składkę ubezpieczenia OC


Tivoli ma mieć długość ok. 4,2 m, rozstaw osi 2,6 m, napęd na dwa lub cztery koła i silnik benzynowy oraz wysokoprężny o pojemności 1,6 l. Jednostki napędowe będą spełniały normę emisji spalin Euro 6. Auto ma rozpocząć nową erę tej marki, a wysyłane przez firmę wizualizacje zapowiadają się interesująco.