Na tak niecodzienny pomysł wpadła warszawska firma taksówkarska Sawa Taxi. Dzięki współpracy z firmą Super Prezenty czerwone Ferrari będzie woziło pasażerów przez 4 miesiące.

Szanse na przejechanie się czerwoną taksówką Ferrari 360 ma każdy klient. Samochód wyjedzie na warszawskie ulice na 4 miesiące i będzie realizować kursy w wybrane dni. Za kierownicą ma zasiąść znany polski kierowca rajdowy, Maciej Oleksowicz.


Zniżka -15%

Oblicz składkę ubezpieczenia OC


Zainteresowani takim kursem mogą zgłosić chęć udziału w akcji za pośrednictwem specjalnej aplikacji “Marzysz o Ferrari”, dostępnej na profilach facebookowych firm Sawa Taxi i Super Prezenty. Jest także możliwość zajęcia miejsca na fotelu kierowcy. Wystarczy wysłać swoje zdjęcie zrobione w dowolnej taksówce Sawa Taxi.

Z pozoru wydaje się niemożliwe, aby po polskich ulicach jeździła taksówka Ferrari. Ale dlaczego nie? Dokładnie tak pomyśleliśmy, decydując się na współpracę z firmą Super Prezenty. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Najważniejsze jednak, aby nasi Klienci mieli z tego tytułu przednią zabawę. Na razie akcja odbywa się w Warszawie, ale w przyszłości planujemy poszerzyć ją na inne miasta w ramach ogólnopolskiego projektu Polska Sieć Taxi 19 123, którego twórcą jest Sawa Taxi. Jeśli klientom spodoba się nasza propozycja, będziemy zastanawiać się także nad innymi atrakcjami”mówi Bartosz Szymański, członek zarządu Sawa Taxi.