Już pod koniec stycznia w samolotach firmy LOT zostanie wprowadzona możliwość zamówienia taksówki, która za gwarantowaną cenę dowiezie nas do centrum Warszawy.

Zamówienie taksówki w samolocie z oczywistych przyczyn nie można odbywać się w standardowy sposób, czyli przez telefon. LOT we współpracy z firmą Sawa Taxi postanowił wprowadzić usługę, dzięki której klient ma zagwarantowany dojazd do i z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Cena jest stała dla poszczególnych stref w Warszawie,więc nie ma obawy, że trafimy na jakiegoś oszusta.

Wystarczy w samolocie wykupić voucher, za który można zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą. Dojazd do centrum Warszawy i okolic kosztuje 47 zł, co może stanowić dobrą ofertę dla wieloosobowych rodzin. Na lotnisku Chopina znajdują się obecnie 4 stanowiska postoju taksówek, które są obsługiwane przez firmę Sawa Taxi. Dzięki temu klient nie będzie musiał czekać na taksówkę. O możliwości wykupienia vouchera pasażerowie linii lotniczych LOT zostaną poinformowani przez komunikat nadawany na pokładzie.