Fot. Fotolia.pl

Problem, z którym codziennie boryka się większość kierowców w dużych miastach. Ciebie on nie dotyczy? Podziel się w takim razie swoim sposobem na zaparkowanie samochodu w centrum miasta w godzinach szczytu i zgarnij bon paliwowy!

Obecnie w większości dużych miast są już wprowadzone opłaty za możliwość parkowania w centrum w godzinach szczytu. Parkometrów wokół jest często więcej niż latarni. Nawet jeśli już jesteśmy gotowi zapłacić za parkowanie, zazwyczaj samo szukanie wolnego miejsca zajmuje więcej czasu niż nasz postój.

Znaków z zakazem parkowania także nie brakuje, a postój na chodniku nawet na 15 minut grozi blokadą koła lub odholowaniem samochodu i oczywiście mandatem. Wiele miejsc parkingowych przeznaczonych jest wyłącznie dla pracowników firm, które znajdują się w centrum i mają swoje parkingi. Chcąc niechcąc, często jednak trzeba wybrać się samochodem do centrum i zaparkować w godzinach szczytu. Jakie macie na to sposoby?

NAGRODA

Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona kartą paliwową o wartości 300 zł. Z dobrym pomysłem na parkowanie nie będziecie musieli zmarnować tego paliwa na szukanie miejsca do postoju.

TERMIN

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj i trwa do 14.07.2013 roku. Odpowiedzi z ciekawymi pomysłami na parkowanie w centrum miasta w godzinach szczytu dodawajcie w komentarzach. Zwycięzca najbardziej oryginalnego lub po prostu skutecznego pomysłu zostanie wyłoniony przez nasze jury. Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z jego regulaminem.

Regulamin konkursu