24 października po raz kolejny zobaczymy na Stadionie Narodowym trójkę brytyjskich prezenterów, którzy do niedawna byli bohaterami programu Top Gear.

Wielkie motoryzacyjne show o nazwie VERVA Street Racing po raz kolejny będzie gościć Clarksona, Hammonda i Maya. Warszawska impreza rozpocznie się tradycyjnie od Pit Party na promenadzie Stadionu, na której miłośnicy motoryzacji będą podziwiać wspaniałe maszyny. Później przeniosą się one na sam stadion, gdzie będziemy oglądać niesamowite przejazdy wyczynowych pojazdów i pokazy kaskaderskie, a to wszystko okraszone występem trójki prezenterów z Wielkiej Brytanii. Richard Hammond dobrze wspomina ubiegłoroczny występ dla polskiej widowni: Występowaliśmy przed 60-tysięczną widownią i to dopiero były emocje. W występach na żywo uwielbiamy to, że nie można nic poprawić

Cała trio prezenterów bardzo ciężko pracuje, by mieć pewność, że show będzie lepsze niż kiedykolwiek. Już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, jak robią to, w czym są najlepsi. Jeśli kochacie tych trzech gości, to musicie być z nami tego wieczoru na Stadionie Narodowym! – powiedział Rowland French, dyrektor kreatywny „Clarkson, Hammond and May LIVE”.

Bilety na VERVA Street Racing można kupić za pośrednictwem sieci sprzedaży eBilet.pl oraz w salonach Empik. Ceny biletów w zależności od wyboru miejsc na Stadionie Narodowym to 129 zł, 159 zł oraz 249 zł. Bilety dla dzieci w wieku 4-12 lat objęte są zniżką w wysokości 20 %. W sprzedaży będą dostępne także wejściówki do specjalnej strefy VIP GOLD w cenie 999 zł. Dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich cena biletu to 99 zł. Ceny biletów nie obejmują wstępu na Pit Party. Dodatkową wejściówkę można nabyć za 29 zł.