http://www.theophiluschin.com/

Jaguar F-Type to wspaniałe auto GT. Jest piekielnie szybkie, piękne, brzmi majestatycznie i posiada niesamowite zdolności do ścierania tylnych opon w ekspresowym tempie. Ma jednak pewną wadę, którą jest przestrzeń bagażowa, a właściwie jej brak.

Sportowy Jaguar posiada bagażnik o pojemności 196 litrów, co powinno starczyć na małą torbę z lunchem. Sytuacja uległa drobnej poprawie wraz z pojawieniem się wersji coupe. Do pudełka z lunchem można dołożyć pare rakiet tenisowych ale to by było na tyle.

Jaguar F-Type Shooting Breake

Jednak znalazł się ktoś, kto ma na to receptę. Theophilus Chin przedstawił swoją wizję F-Type w wersji shooting breake. Jak widzicie na załączonych obrazkach rezultat jest nadzwyczajnie dobry. Taki model idealnie pasował by do rodziny Jaguara. Już w 1966 roku Jaguar pokazał podobną, przedłużoną ewolucję modelu E-Type z dwoma siedzeniami z tyłu.

Czy Jaguar dostrzeże ten projekt i przekuje go w rzeczywistość? Wydaje nam się, że odniósłby z nim ogromny sukces, a Ferrari FF miałoby godnego przeciwnika w swojej klasie.