Suzuki Jimny to mimo niemałego wieku, nadal jeden z najlepszych samochodów terenowych, jakimi można wyjechać z salonu prosto w błoto. Ten malec z Japonii nie ma sobie równych z kilku powodów. Dlaczego warto go wybrać?

Mocną ceną Jimny’ego jest jego cena. Auto z 1,3-litrowym silnikiem i napędem na cztery koła dostaniemy już za 64 900 zł. Wersje używane, pochodzące z polskiego salonu, dostaniemy już od kilkunastu tysięcy złotych. Za ponad 20 tys. zł dostaniemy już niezłe, zadbane egzemplarze, a za nieco ponad 30 tys. zł możemy stać się właścicielami „Jimniaka” z przebiegiem poniżej 100 tys. km.


Zniżka -15%

Oblicz składkę ubezpieczenia OC


Inna mocna strona małego Suzuki to niewielkie rozmiary. Jimny jest w terenie bardzo skuteczny właśnie między innymi za sprawą niewielkiego rozstawu osi i równie skromnych zwisów z przodu i z tyłu. To Suzuki niełatwo zawiesić „brzuchem” na przeszkodzie.

Jimny to bez wątpienia jedno z najlepszych rozwiązań do rozpoczęcia przygody z offroadem. Przyjrzyjcie się tej maszynie z bliska na zdjęciach, które dla Was zebraliśmy.