Markę Porsche zna chyba każdy. Magiczna cyfra 911 wywołuje szybsze bicie serca zarówno u małych, jak i nieco większych chłopców. Producent z Zuffenhausen to nie tylko wspaniałe i szybkie samochody, ale także inne, mniej lub bardziej powiązane z motoryzacją produkty.

Specjalny dział firmy, noszący nazwę Porsche Design, odpowiada za projektowanie i tworzenie różnego rodzaju produktów codziennego użytku. Specjalne serie obuwia czy okularów sygnowane logo tej znanej firmy zaliczają się jeszcze do szeroko pojętych motoryzacyjnych gadżetów. A co powiecie na wagę elektroniczną spod znaku Porsche?

Zaskoczeni? To dopiero początek listy na pozór dziwnych i zupełnie niepasujących do wizerunku marki gadżetów. Grafika poniżej przedstawia zlew FRANKE MYTHOS MTG 651 PORSCHE DESIGN.

Może przypadkiem zrobiliście się głodni lub macie chęć na małą czarną? Dzięki projektantom z Porsche Design możecie przygotować tosty oraz zaparzyć kawę w – a jakże – tosterze oraz ekspresie, które wywodzą się z tej samej fabryki co słynna Carrera.

Pora na gadżety, bez których prawdziwy mężczyzna nie może się obejść. Na pierwszy ogień idzie stylowy, skórzany portfel.

Takim oryginalnym piórem można podpisać wiele atrakcyjnych kontraktów.

Wszystkie ważne dane oraz nieco mniej oficjalne zdjęcia będziecie mieć zawsze przy sobie dzięki przenośnemu dyskowi LaCie, wyprodukowanemu oczywiście przy współpracy z Porsche Design.

Ciężki dzień w pracy? Szaleństwa na białym puchu umożliwią sanki, które z pewnością będą najszybsze na każdym szlaku.

Jak większość facetów lubię gadżety. Zastanawiam się jednak, czy tak kultowa i szanowana marka, jaką jest Porsche, nie korzysta zanadto ze swojej renomy, produkując gadżety nie do końca zgodne z ideą, jaka przyświecała Ferdynandowi Porsche. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?