W ostatnim konkursie zapytaliśmy Was, w jaki sposób ułatwić pierwsze „kroki” świeżo upieczonym kierowcom. Wybraliśmy najciekawszy z pomysłów.

Zwycięzcą konkursu został Dorian Gibes, który zaproponował ciekawą ideę utworzenia tzw. „Orlików dla młodych kierowców”:

Stworzyć coś na kształt „orlików dla młodych kierowców”, każdy młodszy kierowca który by chciał nauczyć się jeździć mógłby doskonalić swoje umiejętności bezpłatnie w takiej symulacji miasta. Pozwoliłoby mu to nauczyć panowania nad samochodem, a także uczestniczyć w symulowanym ruchu wraz z innymi młodymi kierowcami, urozmaiceniem mogły by być wyskakujące atrapy znaków, szybkie zmiany świateł tak żeby przygotować kierowce na wiele decyzji które musi podjąć w sekundę, atrapy z jakiegoś miękkiego plastiku albo tektury tak żeby można było go wykorzystać ponownie po stłuczce. Taki kierowca jeździłby swoim samochodem na swojej benzynie bez narażania innych na szwank. Wiele jest starych opuszczonych placów gdzie stały jakieś hale czy inne fabryki, może czas je wykorzystać w taki sposób.

Gratulujemy zwycięzcy, nagrodę prześlemy pocztą. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony, już niebawem pojawią się kolejne konkursy i bony paliwowe do zgarnięcia!