fot. Wikipedia / na lic. CC

Chris Evans, 49-letni brytyjski prezenter radiowy zastąpi Jeremy’ego Clarksona w roli głównego prowadzącego kultowy program motoryzacyjny Top Gear.

Wczoraj BBC ogłosiło wielki powrót Top Geara po tym, jak Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond przestali pracować dla stacji. Nowym prowadzącym będzie prezenter radiowy BBC Radio 2 Chris Evans, miłośnik motoryzacji i programu Top Gear. To on skompletuje trojkę prezenterów, którzy zadebiutują w odświeżonym Top Gear.

Warto dodać, że niebawem stacja BBC powinna wyemitować ostatni odcinek, do którego głos już po zakończeniu współpracy podłożył sam Jeremy Clarkson. Będzie to odcinek specjalny, zawierający materiały zrealizowane na potrzeby trzech ostatnich, ostatniej serii, które do tej pory nie zostały wyemitowane.

Przypominamy również, że cała trójka byłych prowadzących, czyli Jeremy Clakson, Richard Hammond i James May odwiedzą 24 października Warszawę, podczas imprezy VERVA Street Racing. Wezmą udział w show na stadionie narodowym. O tym wydarzeniu pisaliśmy już wcześniej.

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May pojawią się w Polsce na Stadionie Narodowym