Z którego piętra musiałby spaść Twój samochód, aby siła uderzenia była porównywalna do zderzenia z innym pojazdem jadącym z prędkością 100km/h? Co to jest mikrosen? Jak zaoszczędzić nawet 20% na kosztach eksploatacji samochodu? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w bezpłatnej aplikacji e-learning pod tym adresem.

AXA DIRECT rozpoczęła kampanię „Bezpieczni na drodze”, promującą bezpieczeństwo na drogach oraz ekonomiczną i ekologiczną jazdę samochodem. W udostępnionej Internautom aplikacji e-learningowej, każdy kierowca może sprawdzić swoje faktyczne umiejętności prowadzenia samochodu i dowiedzieć się czy rzeczywiście jest „SmartDriverem” – świadomym i rozsądnym uczestnikiem ruchu drogowego

Kampania jest częścią ogólnoświatowej akcji „Road safety”, którą spółki Grupy AXA prowadzą w wielu krajach Europy i świata. Celem akcji jest nie tylko zmniejszenie liczby wypadków drogowych, ale również podnoszenie poziomu świadomości, że rozsądek za kierownicą przekłada się także na realne oszczędności oraz ochronę środowiska naturalnego.

Na polskich drogach co roku ginie ponad 4 tys. osób – razem możemy jednak sprawić, że ta tragiczna statystyka spadnie. Poleć swoim znajomym bezpłatny kurs „Bezpieczni na drodze” – oddasz im dobrą przysługę!

E-learning znajdziesz pod tym adresem.